Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Чернигов
Понедельник - воскресенье: 8.00 - 20.00 Без выходных

Ліцензія на аптеку в Україні. Ціна. Термін 10 днів.

Просмотров: 5853.
Комментариев: 1.
Если вы считаете эту статью полезной, пожалуйста, оцените.
Dislike
Ваше мнение важно для нас, будем благодарны за ваш отзыв.
Имя
Населенный пункт
Сообщение
 
Отмена

 

  На сьогоднішній день, очевидна значимість і актуальність аптек. Які ж стадії потрібно пройти , щоб отримати ліцензію на відкриття аптеки. Щоб не витрачати дорогоцінного часу на пошуки, таку цінну інформацію ми вже підготували для Вас.

 

  На сьогоднішній день, очевидна значимість і актуальність аптек. Це вже відомий всім факт, що екологія в нашій країні залишає бажати кращого, і як правило, результат цього - ослаблений імунітет, хвороби, які змушують людей звертатися за допомогою до лікарських засобів. Всі хочуть жити, тому, люди, як би їм не було важко, віддадуть будь-які гроші, за своє здоров'я. І ось тут, звичайно без аптек, ніяк не обійтися.

Якщо, Ви вирішили зайнятися аптечним бізнесом, перш за все Вам необхідно зібрати як можна більше точної  інформації про своє майбутнє справа.

 

Ліцензія на аптеку в Україні.

 

Необхідні документи які подаються для одержання ліцензії на аптеку:

 

Суб'єкт господарювання (далі -СГ), особисто або через представника звертається до державного органу ліцензування для одержання ліцензії з наступними документами:

 1. заява про одержання ліцензії на аптеку в Україні;
 2. копії свідоцтва про держреєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності;
 3. копії відомості аптечного складу;
 4. копії договору оренди приміщення або документи, які  підтверджують її власність;
 5. установчі документи організації ;
 6. відомість про існування матеріально-технічної бази та кваліфікованого персоналу;

Заяву та необхідні для цього документи, на отримання ліцензії аптеки, приймаються за описом, після цього державний орган ставить відмітку про прийняття заяви та документів,та обов'язково ставить підпис відповідальної особи. Надалі надана інформація в документах піддається перевірки цим державним органом, після чого виписується акт.

Коли орган ліцензування приймає рішення (видати ліцензію або відмовити в ній), заявнику протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення, повідомляється про це у письмовій формі. Якщо, це рішення про відмову, тоді пишуть причину відмови.

Далі, після позитивної відповіді в рішенні, Вам необхідно заплатити державі мито за видачу ліцензії (що дорівнює мінімальній заробітній платі)

   Ліцензія на аптеку в Україні видається на необмежений строк.

 

 

 

Заява про видачу ліцензії на аптеку орган ліцензування не розглядають, з таких причин:

 

 •  заява була подана або підписано,особою, без юридичних підстав;
 • неправильно оформлені документи;
 • в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб, немає відомостей про заявника.

 

Які існують підстави, щоб відмовити Вам у видачі ліцензії на аптеку:

 

 • неправдива інформація у наданих документах (після цієї відмови нову заяву можна подавати тільки через три місяці);
 • господарська діяльність не відповідає виду ліцензійних умов (нова заява подається після усунення причин відмови).

 

Які існують умови до приміщення під аптеку

 

 • нежитлова будівля, яка ізольована від інших приміщень, на першому поверсі з виходом із торгового залу (виняток, коли аптека розташована у лікувально-профілактичної установи) загальна площа не менше:
 • для міста - 50 м2 ;
 • для селищ та СМТ - 40 м2;
 • для сіл -30 м2.
 • зал обслуговування покупців від 18м2 (для прийому товару, переміщення, збереження).
 • площа приміщення, яка не менше 10м2 для збереження лікарських засобів;
 • загальна площа не менше 8м на наявність приміщень службово-побутового характеру;
 • обов'язково повинні бути обладнання для зберігання лікарських засобів (це:шафи, сейфи, стелажі, холодильники тощо), а також засоби контролю за температурою і вологістю повітря у таких приміщеннях;

 

Умови до приміщення під аптечний пункт:

 

 • окремі приміщення, загальна площа, яка не менше 18 м2 (з виділенням або без виділення залу для обслуговування покупців, розташованого у спорудах лікувально-профілактичного закладу);

 • приміщення напевно, обладнані холодильниками, стелажами, шафами,сейфом/металевою шафою щоб зберігати лікарські засобі, також, місцем для санітарної обробки рук, шафа для роздільного зберігання особистогота спеціального одягу, шафа для зберігання господарського інвентарю кожен за призначенням.

 

Умови до приміщення під аптечний кіоск

 

На даний момент в Україні не діють аптечні кіоски.

 

 

Існують особливі правила прийому на роботу працівників у сфері аптек

 

Коли робота пов'язана з виробництвом лікарських засобів, тоді від працівника очікують мати відповідної спеціальної освіти:

а) диплом, встановленого державою зразка, про фармацевтичну освіту;

б) сертифікат про присвоєння або підтвердження звання - провізора загального профілю або провізора клінічного (для осіб, які закінчили вищий навчальний заклад після1992 року).

Ці правила не поширюються на фахівців аптечних складів або аптечних баз, робота яких полягає у відборі, комплектації і упаковки фармзаказов. Вони повинні проходити регулярний медичний огляд.

Здійснення торгівлі лікарськими засобами можуть тільки, провізори-спеціалісти та молодші спеціалісти за спеціальною освітою (без цього, дії Ліцензійних умов - неможливі).

Допускаються до роботи фахівці котрі проходили навчання, або спеціальну підготовку за межами України, лише встановленим на це Порядком та затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.08.94 № 118-С.

Фахівці,які більше п'яти років не працювали за своєю спеціальністю в сфері медицини, можуть бути допущені до виробництва, роздрібної  або оптової торгівлі лікарськими засобами, тільки після відповідної перепідготовки.

Заміщати посади завідувачів аптеки (складу,бази), їх заступників - можуть працівники, які мають дипломи III-IV рівнів акредитації.

Для аптек (у селі) посаду завідуючого та його заступника,можуть займати особи, які здобули дипломи I-II рівнів акредитації.

 

Заборонено посідати завідувачів аптеки, аптечного складу чи бази - за сумісництвом.

При прийнятті на роботу працівники проходять медичний огляд, надалі це відбувається регулярно.

Підприємство на працівників затверджує посадові інструкції (де зазначаються основні функції, професійні знання, повноваження , їх компетенція в різних питаннях та інші вимоги).

 

 

Гарантоване отримання ліцензії за 10 днів!

 

 

Компанія «Експерт-Фарм» надає кваліфіковану допомогу в гарантованому отриманні ліцензії на аптеку в строк - за 10 днів.

 

 

 «Ліцензія аптека» Експерт-Фарм , це позитивне рішення державного органу з ліцензування з першого разу.

 

Регіон роботи компанії - на всій території України.

 

 

 

Ліцензія на аптеку ціна:

 5 500 - 6 800 грн.  

 

4
15
 

 

 

Як працює компанія "Експерт-Фарм"?

 

 Передоплата - 50%-70%, решту Ви оплачуєте при отриманні ліцензії на руки.

Укладають  офіційний договір на надання представницьких послуг.

Вартість отримання ліцензії аптека не включає в себе витрати на оплату держмита (сума  у розмірі одного прожиткового мінімуму).

 

 

Чим ми кращі за інших фахівців з ліцензування аптек?

 

Доступна ціна в порівнянні з іншими, найчастіше, у інших фірм ціна за ліцензію аптеки становить від 5 500 гривень.

Ми працюємо 50-70% передоплати від ціни ліцензії на аптеку, багато фірм беруть 100%

У нас працюють експерти-юристи, професіонали своєї справи, з багаторічним досвідом роботи. Це не просто людина, яка знає, куди поставити потрібну «галочку» і кому потрібно подати необхідні документи, а кваліфікований юрист з досвідом відкриття фармацевтичних ліцензій 15 років, який знає всі тонкощі у правовому секторі нашої країни.

 

Пам'ятайтевід чого залежить Ваш успіх, від того, як ви організуєте роботу Вашого аптечного закладу, наскільки будуть кваліфіковані провізор та фармацевт, наскільки ви зможете надати людям те, що їм потрібно. І, звичайно, Ви повинні бути конкурентоспроможними у справі, тому що сьогодні дуже багато аптек на ринку.

Так, отримання ліцензії для аптеки, це процес не з легких.

В поході за нею на вашому шляху будуть виникати не малі труднощі, найскладніше - це правильно заповнити необхідні документи, заяви,відомості тощо. Для цього необхідно знати безліч нюансів, які як правило, невідомі тому, хто відкриває одну ліцензію на аптеку "один раз у п'ять років". Без перебільшень скажемо: одна не вірна риска або"галочка" - це значить отримати відмову від необхідної  для Вас ліцензії.

Наступний, дуже не приємний момент за походом  отримання ліцензії аптеки, це транспортні витрати. Вам, як мінімум два рази потрібно з'їздити в нашу столицю, місто Київ. Перший раз, щоб подати необхідні державою документи на отримання ліцензії, і буде добре, якщо ви живете в столиці, або хоча б у найближчій до неї області.Але, реальність така, що досить часто в документах виявляються якісь неточності доводиться подавати їх два, а то і три рази, це призводить,  до непередбачених раніше, збільшення Ваших витрат. Ну, а якщо і приміщення під аптеку знаходиться в оренді, тоді ще Ви переплачуєте не малі гроші за те, що приміщення простоює.

 

У цій статті використані наступні терміни:

 

Ліцензія на аптеку - це документ державою зразка, який свідчить право ліцензіата на здійснення перерахованого в ньому виду господарської діяльності протягом терміну (термін призначають Кабінет Міністрів України (надалі КМУ)), при виконанні ліцензійних умов;

Ліцензійні умови - це законодавчо прийнятий список організаційних, кваліфікаційних та інших обов'язкових вимог, які дані для виконання господарської діяльності, які підлягають ліцензуванню;

Ліцензування аптеки - це видача ліцензії,її переоформлення чи анулювання, видача дубліката ліцензій, ведення ліцензійних справ та ліцензійних реєстрів, контроль за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов, видача розпоряджень про усунення порушень ліцензійних умов, а також розпоряджень про усунення порушень законодавства у сфері ліцензування;

Місце здійснення господарської діяльності фізичної особи- підприємця, яке підходить під ліцензування - це територія або приміщення, які відповідає пред'явленим вимогам ліцензійних умов відноситься на праві власності та/або користування фізичної особі - підприємцю;

Орган ліцензування - це державний орган виконавчої влади, який уповноважений КМУ та призначений для ліцензування певних видів господарської діяльності;

 

Ліцензія на аптеку ціна, ліцензія на аптеку в Україні, ліцензія на відкриття аптеки

 

Комментарии (1):
Аноним
09.10.2015

Так, потрібно врахувати всі деталі. Простіше скористатися допомогою спеціаліста. Знаю з власного досвіду


Имя
Населенный пункт
Сообщение
Имя
Населенный пункт
Сообщение
x
Спасибо!
Ваш комментарий принят нашим модератором и
пройдет проверку в ближайшее время.
Есть вопросы? Перезвоним вам в течение 15 минут
Для получения более
быстрой консультации Вы можете позвонить нашему эксперту на номер
(099) 733 57 03
×
21